HP25, 23 Ekim 09: If PerformanceHall, Dib Sahne

Haftaya Paydos'ta bu hafta başkentlileri eğlendiren mekanları konuşuyoruz. Ankara'da son yılların en çok etkinlik yapılan mekanlarından If Performance Hall işletmeci ortağı Selim Gültepe ve özellikle son 2 yıl içindeki ilgi çekici organizasyonlarıyla dikkat çeken Dib Sahne işletme sorumlusu Seçkin Demirtaş konuklarımız olacaklar. Onlarla sorumlu oldukları mekanlarını, başkentin gece hayatını, sanatçılarla anlaşma ve onları sahneye çıkarma prosedürlerini ve kişisel başarı hikayelerini konuşup merak edilen soruların cevaplarını arayacağız.

Sorularınız ve iletmek istedikleriniz için haftayapaydos@gmail.com adresimizi kullanabilir, TRT Ankara Radyosu canlı yayınını dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

If Performance Hall:
2005 yılında "Gönül Adamları" ekibi tarafından yenilenen genç kadrosu, dekorasyonu ve ses-ışık sistemi ile If Performance Hall, Ankara'ya özgün, kaliteli müzik ve yenilikçi bir eğlence kültürünü sunmayı hedeflemektedir. 250m2 brüt, 140m2 net müşteri kullanım alanı içinde 1 adet barı, 8 kişilik performans sahnesi ile misafir memnuniyeti felsefesine yoğunlaşmıştır. If Performance Hall, kaliteli, özgün iç mekan tasarımı ve görsel iletişim diliyle misafirlerin müzik zevklerine hitap etmekle beraber, göz zevkine de hitap etmektedir. If Performance Hall, yaptığı çeşitli anlaşmalar ile tanıtım çalışmalarına önem vererek, kalıcılığı hedeflemektedir.

Dib Sahne:
Nitelikli sanat beğenisini geliştirmek,toplumumuzun sanat yaşamına ve dünya sanat ortamına aktif bir biçimde katılmak,katkıda bulunmak amacından çıkarak kurulmuştur.Bu amaçla sahnemizde sergilenecek tüm performanslar üretim içinde öğrenim düşüncesini benimseyen,dünyayı doğru algılayan ve yorumlayan özgür,yapıcı,yaratıcı,aydın,atak ve eleştirel bir bakış açısıyla uygulamayı amaç edinmiştir.
ad